More fields (2.2.57) - en to sq translation catalogue (18 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Value
sq: Vlera

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Date
sq: Data

en: Link
sq: Lidhje

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: View
sq: Shfaq

en: URL
sq: Adresa URL

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Medium
sq: Mesatar

en: Color
sq: Ngjyra

en: Date and time
sq: Data dhe ora
