More fields (2.2.57) - en to te translation catalogue (39 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Prefix
te: ఉపసర్గ

en: Content
te: సారము

en: Value
te: విలువ

en: Description
te: వివరణ

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: File
te: ఫైల్

en: Date
te: తేదీ

en: Link
te: లింకు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Settings
te: అమరికలు

en: Label
te: లేబుల్

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: High
te: ఎక్కువ

en: Low
te: తక్కువ

en: Icon
te: ప్రతీకం

en: View
te: చూడు

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Date format
te: తేదీ ఆకృతి

en: Good
te: మంచి

en: Average
te: సగటు

en: Medium
te: మధ్యస్థం

en: Color
te: రంగు

en: Link text
te: లంకె పాఠ్యం

en: Maximum length
te: గరిష్ఠ పొడవు

en: Full
te: పూర్తి

en: Condition
te: నియమం

en: Precision
te: ఖచ్చితత్వం

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -

en: Custom date format
te: అనుకూల తేదీ ఆకృతి

en: Date and time
te: తేదీ మరియు సమయం

en: Text format
te: వచన ఆకృతి

en: Weak
te: బలహీనం

en: View mode
te: వీక్షణ పద్ధతి
