More fields (2.2.55) - en to sr translation catalogue (28 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Prefix
sr: Префикс

en: Content
sr: Садржај

en: Value
sr: Вредност

en: Description
sr: Опис

en: Enabled
sr: Укључено

en: Date
sr: Датум

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Icon
sr: Икона

en: View
sr: Преглед

en: Text
sr: Текст

en: ID
sr: ИД

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Date format
sr: Формат датума

en: Good
sr: Добро

en: Color
sr: Боја

en: Maximum length
sr: Максимална дужина

en: Condition
sr: Услов

en: Size of textfield
sr: Величина текстуалног поља

en: Precision
sr: Прецизност

en: Custom date format
sr: Прилагођен формат датума

en: Date and time
sr: Датум и време

en: Text format
sr: Формат текста

en: View mode
sr: Врста приказа

en: Target entity type
sr: Циљни тип ентитета
