Mosaic Formatter (3.0.1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Custom
it: Personalizzato

en: Original image
it: Immagine originale

en: Preview image style
it: Anteprima stile immagine

en: Image style
it: Stile immagine

en: None (original image)
it: Nessuno (immagine originale)

en: Image style: @style
it: Stile immagine: @style

en: Configure Image Styles
it: Configurazione stili delle immagini
