Mosaic Formatter (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Custom
lt: Savitas

en: Original image
lt: Originalus paveikslėlis

en: Preview image style
lt: Peržiūrimo paveikslėlio stilius

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)

en: Image style: @style
lt: Paveikslėlio stilius: @style

en: Configure Image Styles
lt: Konfigūruoti paveikslėlių stilius
