Mosaic Formatter (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Custom
oc: Personalizat

en: Original image
oc: Imatge original

en: Preview image style
oc: Estil de la previsualizacion de l'imatge

en: Image style
oc: Estil d'imatge

en: None (original image)
oc: Pas cap (imatge original)

en: Image style: @style
oc: Estil de l'imatge : @style
