Mosaic Formatter (8.x-1.1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Custom
pt: Personalizado

en: Original image
pt: Imagem original

en: Preview image style
pt: Visualizar estilo da imagem

en: Image style
pt: Estilo da imagem

en: None (original image)
pt: Nenhum (imagem original)

en: Image style: @style
pt: Estilo da imagem: @style

en: Configure Image Styles
pt: Configurar Estilos de Imagens
