Mosaic Formatter (8.x-1.2) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Custom
et: Kohandatud

en: Original image
et: Algne pilt

en: Preview image style
et: Eelvaatepildi stiil

en: Image style
et: Pildi stiil

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)

en: Image style: @style
et: Pildi stiil: @style

en: Configure Image Styles
et: Seadista pildistiile
