Mosaic Formatter (8.x-1.5) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Custom
tr: Özel

en: Original image
tr: Özgün görsel

en: Preview image style
tr: Resim stilini önizle

en: Image style
tr: Resim stili

en: None (original image)
tr: Hiçbiri (özgün resim)

en: Image style: @style
tr: Resim stili: @style

en: Configure Image Styles
tr: Resim Stillerini Yapılandır
