mosparo Integration (1.0.3) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Read more
cs: Číst dál

en: Label
cs: Popisek

en: Host
cs: Hostitel

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: About
cs: Popis

en: Public key
cs: Veřejný klíč

en: Private key
cs: Soukromý klíč
