mosparo Integration (1.0.3) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Read more
es: Leer más

en: Label
es: Etiqueta

en: Host
es: Servidor

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: Spam control
es: Control de spam

en: About
es: Acerca de

en: Public key
es: Clave pública

en: Private key
es: Clave privada

en: Advanced elements
es: Elementos avanzados
