mosparo Integration (1.0.3) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Read more
et: Loe edasi

en: Label
et: Nimetus

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Spam control
et: Rämpspostituste tõkestamine

en: About
et: Programmist
