mosparo Integration (1.0.3) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Read more
hu: Tovább

en: Label
hu: Címke

en: ID
hu: Azonosító

en: Host
hu: Kiszolgálónév

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Spam control
hu: Reklámszemét felügyelet

en: About
hu: Leírás

en: Public key
hu: Nyilvános kulcs

en: Private key
hu: Titkos kulcs
