mosparo Integration (1.0.3) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Read more
oc: Legir la seguida

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Host
oc: Òste

en: Spam control
oc: Contraròtle de corrièr indesirable

en: About
oc: A prepaus

en: Public key
oc: Clau publica

en: Private key
oc: Clau privada

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)
