mosparo Integration (1.0.3) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Read more
pt: Leia mais

en: Label
pt: Rótulo

en: Host
pt: Servidor

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Você tem certeza que deseja excluir %name?

en: Spam control
pt: Controle de spam

en: About
pt: Sobre

en: Public key
pt: Chave pública

en: Private key
pt: Chave privada

en: Also works with the base form ID.
pt: Também funciona com o ID de formulário base.
