mosparo Integration (1.0.3) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Read more
sv: Läs mer

en: Label
sv: Etikett

en: Host
sv: Värd

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Spam control
sv: Reglerar spam

en: About
sv: Om

en: Public key
sv: Offentlig nyckel

en: Private key
sv: Privat nyckel

en: Advanced elements
sv: Avancerade element
