Most Viewed Content (2.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Node types
bo: ཚིགས་ཚེག་གི་རིགས།

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Other
bo: གཞན

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: Entity ID
bo: དངོས་གཟུགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
