Most Viewed Content (2.0.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Date
cy: Dyddiad

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Other
cy: Arall

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
