Most Viewed Content (2.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Date
da: Dato

en: User
da: Bruger

en: Node types
da: Indholdstyper

en: Desc
da: Faldende

en: Other
da: Anden

en: Entity type
da: Entity-type

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: The entity type.
da: Entity-typen.

en: Asc
da: Stigende

en: Entity id
da: Entity ID
