Most Viewed Content (2.0.0-alpha1) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Date
de: Datum

en: User
de: Benutzer

en: Node types
de: Inhaltstypen

en: Desc
de: Absteigend

en: Other
de: Weitere

en: Number of days
de: Anzahl Tage

en: Entity type
de: Entitätstyp

en: Bundle
de: Subtyp

en: « First
de: « Anfang

en: Last »
de: Ende »

en: Entity ID
de: Entitäts-ID

en: The entity type.
de: Der Entitäts-Typ.

en: Asc
de: Aufsteigend

en: Entity id
de: Entitäts-ID
