Most Viewed Content (2.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Date
et: Kuupäev

en: User
et: Kasutaja

en: Node types
et: Sisutüübid

en: Desc
et: Kahanev

en: Other
et: Muu

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Bundle
et: kogum

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Entity ID
et: Olemi ID

en: The entity type.
et: Olemi tüüp.

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
