Most Viewed Content (2.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Date
fa: تاریخ

en: User
fa: کاربر

en: Node types
fa: انواع گره

en: Desc
fa: نزولی

en: Other
fa: ساير

en: Number of days
fa: تعداد روزها

en: Entity type
fa: نوع عنصر

en: Bundle
fa: بسته

en: Entity ID
fa: شناسه عنصر

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر

en: Entity id
fa: شناسه عنصر
