Most Viewed Content (2.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: User
fr: Utilisateur

en: Node types
fr: Types de nœuds

en: Other
fr: Autre

en: Entity type
fr: Type d'entité

en: Bundle
fr: Type

en: « First
fr: « Premier

en: Last »
fr: Dernier »

en: Entity ID
fr: Identifiant (ID) de l'entité

en: The entity type.
fr: Le type d'entité.

en: Master
fr: Principal

en: Entity id
fr: Id de l'entité

en: User types
fr: Types d'utilisateurs
