Most Viewed Content (2.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Date
gl: Data

en: User
gl: Usuario/a

en: Node types
gl: Tipos de nodo

en: Other
gl: Outro

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Bundle
gl: Paquete

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Entity ID
gl: ID da entidade
