Most Viewed Content (2.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Date
gu: તારીખ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Other
gu: અન્ય

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર

en: Bundle
gu: બંડલ
