Most Viewed Content (2.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Date
he: תאריך

en: User
he: משתמש

en: Node types
he: סוכי תוכן

en: Desc
he: יורד

en: Other
he: אחר

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Bundle
he: חבילה

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
