Most Viewed Content (2.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Date
hu: Dátum

en: User
hu: Felhasználó

en: Node types
hu: Tartalomtípusok

en: Desc
hu: Csökk

en: Other
hu: Egyéb

en: Number of days
hu: Napok száma

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Entity ID
hu: Entitás azonosítója

en: The entity type.
hu: Az entitás típusa.

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Entity id
hu: Entitásazonosító
