Most Viewed Content (2.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Date
pl: Data

en: User
pl: Użytkownik

en: Node types
pl: Rodzaje zawartości

en: Desc
pl: Malejąco

en: Other
pl: Inne

en: Number of days
pl: Liczba dni

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Bundle
pl: Zestaw

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Entity ID
pl: ID encji

en: The entity type.
pl: Typ encji.

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Entity id
pl: Identyfikator obiektu
