Most Viewed Content (2.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Date
ro: Data

en: User
ro: Utilizator

en: Node types
ro: Tipuri de noduri

en: Desc
ro: Descendent

en: Other
ro: Altele

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Bundle
ro: Pachet

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Entity ID
ro: ID-ul entității

en: The entity type.
ro: Tipul entității.

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
