Most Viewed Content (2.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Date
sv: Datum

en: User
sv: Användare

en: Node types
sv: Nodtyper

en: Desc
sv: Fallande

en: Other
sv: Övriga

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Entity ID
sv: ID-nummer för objekt

en: The entity type.
sv: Objektstypen.

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Entity id
sv: ID-nummer för objekt
