Most Viewed Content (2.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Date
te: తేదీ

en: User
te: వాడుకరి

en: Other
te: ఇతర

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
