Most Viewed Content (2.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Date
tr: Tarih

en: User
tr: Kullanıcı

en: Node types
tr: Düğüm türleri

en: Desc
tr: Azalan

en: Other
tr: Diğer

en: Entity type
tr: Varlık tipi

en: Bundle
tr: Paket (bundle)

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Entity ID
tr: Varlık kimliği (ID)

en: The entity type.
tr: Varlık tipi.

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)
