Most Viewed Content (2.0.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Date
ja: 日付

en: User
ja: ユーザー

en: Node types
ja: ノードタイプ

en: Desc
ja: 降順

en: Other
ja: その他

en: Entity type
ja: エンティティタイプ

en: Bundle
ja: バンドル

en: « First
ja: « 最初

en: Last »
ja: 最後 »

en: Entity ID
ja: エンティティID

en: The entity type.
ja: エンティエィタイプ。

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター

en: Entity id
ja: エンティティ id
