Most Viewed Content (2.0.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Date
lt: Data

en: User
lt: Narys

en: Node types
lt: Mazgo tipas

en: Other
lt: Kiti

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Bundle
lt: Paketas

en: Last »
lt: Paskutinis »
