Most Viewed Content (2.0.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Date
lv: Datums

en: User
lv: Lietotājs

en: Node types
lv: Satura tipi

en: Desc
lv: Dilst.

en: Other
lv: Citi

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Bundle
lv: Komplekts
