Most Viewed Content (2.0.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Date
sk: Dátum

en: User
sk: Používateľ

en: Node types
sk: Typy uzlov

en: Desc
sk: Zostupne

en: Other
sk: Ostatné

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Bundle
sk: Zväzok

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Entity ID
sk: ID Entity

en: Asc
sk: Vzostupne
