Most Viewed Content (2.0.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Date
ta: தேதி

en: User
ta: பயனர்

en: Other
ta: மற்றவை

en: Bundle
ta: பொதி

en: « First
ta: « முதல்

en: Last »
ta: கடந்த »

en: Entity ID
ta: உருப்படி குறி
