Most Viewed Content (2.0.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Date
ar: التاريخ

en: User
ar: المستخدم

en: Node types
ar: أنواع العقد

en: Desc
ar: تنازلي

en: Other
ar: آخر

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: Bundle
ar: الحزمة

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
