Most Viewed Content (2.0.0-alpha2) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Date
be: Дата

en: User
be: Карыстальнік

en: Other
be: Іншыя

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Bundle
be: Набор

en: Entity ID
be: Ідэнтыфікатар сутнасці
