Most Viewed Content (2.0.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Date
ca: Data

en: User
ca: Usuari

en: Node types
ca: Tipus de node

en: Other
ca: Altres

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Bundle
ca: Embolcall

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Entity ID
ca: ID de l'entitat

en: The entity type.
ca: El tipus d'entitat.

en: Master
ca: Mestre

en: Entity id
ca: Id de l'entitat
