Most Viewed Content (2.0.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Date
cs: Datum

en: User
cs: Uživatel

en: Node types
cs: Typy obsahu

en: Desc
cs: Sestupně

en: Other
cs: Jiné

en: Entity type
cs: Typ entity

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Entity ID
cs: ID entity

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
