Most Viewed Content (2.0.0-alpha2) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Date
el: Ημερομηνία

en: User
el: Χρήστης

en: Node types
el: Τύποι ύλης

en: Desc
el: Φθί

en: Other
el: Άλλο

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Bundle
el: Ομάδα

en: Entity ID
el: ID οντότητας

en: Asc
el: Αύξ
