Most Viewed Content (2.0.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Date
eo: Dato

en: User
eo: Uzanto

en: Desc
eo: malkreske

en: Other
eo: Alia

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: Bundle
eo: Fasko

en: Asc
eo: kreske
