Most Viewed Content (2.0.0-alpha2) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Date
es: Fecha

en: User
es: Usuario

en: Node types
es: Tipos de nodo

en: Other
es: Otro(s)

en: Number of days
es: Número de días

en: Entity type
es: Tipo de entidad

en: Bundle
es: Paquete

en: « First
es: « Primero

en: Last »
es: Último »

en: Entity ID
es: ID de entidad

en: The entity type.
es: El tipo de entidad.

en: Master
es: Máster

en: Entity id
es: id de entidad
