Most Viewed Content (2.0.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Date
eu: Data

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Node types
eu: Nodo motak

en: Desc
eu: Beheraka

en: Other
eu: Bestea

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka
