Most Viewed Content (2.0.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Date
fi: Päivämäärä

en: User
fi: Käyttäjä

en: Node types
fi: Sisältötyypit

en: Other
fi: Muu

en: Number of days
fi: Päivien määrä

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Bundle
fi: Paketti

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Entity ID
fi: Entiteetin ID

en: The entity type.
fi: Entiteetin tyyppi.

en: Master
fi: Isäntä

en: Entity id
fi: Entiteetin ID
