Most Viewed Content (2.0.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Date
hr: Datum

en: User
hr: Korisnik

en: Desc
hr: Silazno

en: Other
hr: Ostalo

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta

en: Asc
hr: Uzlazno
