Most Viewed Content (2.0.0-alpha2) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Date
id: Tanggal

en: User
id: Pengguna

en: Node types
id: Jenis-jenis node

en: Other
id: Lainnya

en: Entity type
id: Jenis Entity

en: Bundle
id: Bundel

en: « First
id: « Pertama

en: Last »
id: Terakhir »

en: Entity ID
id: ID Entitas

en: The entity type.
id: Tipe entitas

en: Asc
id: Urutan turun
