Most Viewed Content (2.0.0-alpha2) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Date
it: Data

en: User
it: Utente

en: Node types
it: Tipi di contenuto

en: Desc
it: Disc

en: Other
it: Altro

en: Entity type
it: Tipo di entità

en: « First
it: « Prima

en: Last »
it: Ultima »

en: Entity ID
it: ID Entità

en: The entity type.
it: Il tipo di entità.

en: Master
it: Principale
