Most Viewed Content (2.0.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Date
jv: Tanggal

en: User
jv: Panganggo

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Other
jv: Liyané

en: Entity ID
jv: ID Entiti

en: Asc
jv: Urut Maju
